Інформація з питання виконання «Плану заходів щодо створення безперешкодного життєдіяльного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Волноваському районі на 2020 рік»

Відповідно до «Плану заходів щодо створення безперешкодного життєдіяльного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Волноваському районі на 2020 рік» протягом I кварталу 2020 року було виконано 4 заходи по доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями на загальну суму 1 705,0 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів місцевих бюджетів 1 200,0 тис. грн.

Облаштовано 3 пандусами с поручнями на об’єктах: м. Волноваха,  вул. Обручева, 17 (Пенсійний фонд України); м. Волноваха, вул. Менделєєва, 7 (загальноосвітня школа I-III ступенів № 7); м. Волноваха, вул. Кості Бабіна, 1 (фінансове відділення «ПУМБ»). В Пенсійному фонді України по вул. Обручева, 17 в м. Волноваха застосовано попереджувальні тактильно-контрастні смуги; дверні отвори виділено контрастним кольором; обладнано туалетну кімнату, де розташовані інформаційні матеріали, надруковані шрифтом Брайля; у вестибюлі розміщено звуковий маячок типу «метроном». Влаштовано 2 з'їзди: м. Волноваха, вул. Чижевського в районі автовокзалу.

На II квартал заплановано продовжити роботи по влаштуванню: тротуарів із з’їздами по вул. Орлова та Менделєєва, також зупинок громадського транспорту, пристосованих для потреб осіб з інвалідністю в районі магазину «Встреча» та дитячого садку «Теремок».

  Виконкомам місцевих рад, власникам громадських об’єктів, розташованих на території Волноваського району   рекомендовано у подальшому проводити роботу з дообладнання існуючих об'єктів житлового та громадського призначення засобами безперешкодного пересування громадян з обмеженими фізичними можливостями у 2020 році.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37