Про затвердження Порядку складання та подання запитів на одержання публічної інформації, розпорядником якої є Волноваська районна державна адміністрація, та форми для подання таких запитів

Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», статей 4, 14, 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 28 листопада 2017 року №1562/5-17 «Про затвердження Порядку складання та подання запитів на одержання публічної інформації, розпорядником якої є Донецька обласна державна адміністрація, та форми для подання таких запитів», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 грудня 2017 року №208/2415 з метою встановлення єдиного порядку опрацювання запитів на публічну інформацію, забезпечення прозорості та відкритості в діяльності райдержадміністрації, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес:

1.Затвердити такі, що додаються:

1.1. Порядок складання та подання запитів на одержання публічної інформації, розпорядником якої є Волноваська районна державна адміністрація (додається).

1.2. Форму для подання запиту на отримання публічної інформації (додається).

 1. Встановити, що відповідно до статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) райдержадміністрація є розпорядником інформації, що отримана або створена в процесі реалізації райдержадміністрацією, її структурними підрозділами своїх повноважень та виконання обов’язків, передбачених чинним законодавством, та яка знаходиться у володінні райдержадміністрації та її структурних підрозділів.
 1. Райдержадміністрація не є розпорядником інформації за запитами на інформацію стосовно інформації:

3.1. Інших органів влади України, органів місцевого самоврядування, органів влади інших держав, міжнародних організацій, об’єднань громадян, політичних партій.

3.2. Яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.

 1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації протягом двох тижнів від дати прийняття розпорядження надати до відділу діловодства та контролю райдержадміністрації перелік документів, що знаходяться у їх володінні (згідно з номенклатурою справ та з урахуванням вимог статей 14, 15 Закону), які містять публічну інформацію.
 1. Відділу діловодства та контролю райдержадміністрації (Беспалько):

5.1.Узагальнити пропозиції, надані структурними підрозділами райдержадміністрації відповідно до пункту 4 цього розпорядження, сформувати Перелік публічної інформації, яка знаходиться у володінні райдержадміністрації та підлягає наданню на запити на публічну інформацію та підготувати відповідний проект розпорядження голови райдержадміністрації.

5.2.Протягом двох тижнів від дати прийняття розпорядження внести пропозиції щодо створення системи обліку документів, що містять публічну інформацію та знаходяться у володінні райдержадміністрації, та запитів на публічну інформацію.

5.3.Запровадити облік запитів на публічну інформацію (в тому числі отримані в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

 1. Визначити:

6.1. Кабінет № 213 адміністративної будівлі райради спеціальним службовим приміщенням для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, яка знаходиться у володінні райдержадміністрації та її структурних підрозділів.

6.2. Номер телефону ( 06244) 4-16-24 для отримання запитів на інформацію.

6.3. Адресу електронної пошти для отримання запитів на інформацію Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 1. Юридичному відділу райдержадміністрації (Ягупова) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
 1. Відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації (Прокопова):

8.1. Розмістити на офіційному веб-сайті райдержадміністрації форму письмового запиту на публічну інформацію та перелік відомостей, що становлять службову інформацію.

8.2. Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

8.3. Спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення:

8.3.1. Іінформації про діяльність райдержадміністрації, прийняті рішення та іншої інформації, визначеної у ч.1 статті 15 Закону, не пізніше п’яти робочих днів з дня їх прийняття із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації;

8.3.2. Проектів нормативно-правових актів – не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття;

8.3.3. Інформації про факти, що загрожують життю, здоров’ю та/або майну осіб, і про заходи, які застосовуються у зв'язку з цим – невідкладно (протягом дня).

 1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити:

9.1. Оперативний і повний розгляд запитів на публічну інформацію та надання відповідей на них. Визначити осіб, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації, про що повідомити відділ діловодства та контролю райдержадміністрації протягом 15 днів з дати прийняття розпорядження.

9.2. Оперативне надання відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації інформації, зазначеної у пункті 8.4 цього розпорядження.

9.3. Надання протягом 20 днів від дати прийняття розпорядження до відділу діловодства та контролю райдержадміністрації пропозицій щодо включення інформації до переліку відомостей, що становлять службову інформацію, з урахуванням вимог статей 6, 9 Закону.

 1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів інших центральних органів виконавчої влади, які є розробниками проектів нормативно-правових актів райдержадміністрації, забезпечити їх оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.
 1. Рекомендувати міському, селищним та сільським головам вжити відповідних заходів щодо виконання вимог Закону, Указу Президента України від 05 травня 2011року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації.
 1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 03 червня 2011року №251 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (зі змінами).
 1. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на відділ діловодства та контролю райдержадміністрації (Беспалько), контроль – на керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Т.А.

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37