«Майбутнє України - в жіночих руках!»: у Волновасі відбулась конференція «Роль жінки в зоні ООС».

Три роки поспіль громадська організація «Жіноча рада Донбасу» за сприянням народного депутата України Дмитра Лубінця, міжнародного журналу «Бізнес WOMEN», Донецької обласної державної адміністрації, Волноваської районної державної адміністрації проводила масштабний Всеукраїнський форум «Роль жінки в зоні операції Об’єднаних сил», який об’єднував небайдужих жінок з різних сфер діяльності. Цього року через карантинні обмеження захід відбувся у форматі конференції з підключенням спікерів он-лайн.
Почесними гостями та спікерами форуму стали: Дмитро Лубінець – народний депутат України, Юлія Костюніна – заступник голови Донецької облдержадміністрації, Ольга Сидоренко – заступник голови Волноваської райдержадміністрації, Ірина Суслова-голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Ганна Крисюк - засновник міжнародного журналу «Бізнес WOMEN», Лілія Золкіна – начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, Аліна Скоморохова – генеральний директор ТОВ «ТІН ІМПЕКС», Яніна Лубінець-засновниця благодійного фонду «Я–Волноваха», Дар’я Мустафіна – директорка ГО «Інституту партнерства та сталого розвитку», засновниця Академії жіночого лідерства та підприємництва Inspring Women та порталу Жіноча Справа, представники райдержадміністрації та членкині «Жіночої ради Донбасу». Ці успішні жінки поділилися власним досвідом та секретами досягнення успіху в різних сферах діяльності. Учасниці конференції обговорили тему глобальних викликів сьогодення і роль жінки під час пандемії спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.
Не дивлячись на складнощі життя в умовах операції Об’єднаних сил, жінки Донеччини зацікавлені в особистісному розвитку та у розвитку рідного краю.
Слухачі форуму мали можливість задати найбільш хвилюючі питання спікерам та отримати на них відповідь.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.
Дорогі жінки! Не бійтесь мріяти, вірте в свої сили та прямуйте до цілей, і успіх завжди буде з вами!
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37