Шановні мешканці селища Донське!

    Райдержадміністрація повідомляє, що з грудня 2019 року в смт. Донське було розпочато будівництво газової модульної котельні для надання послуги теплопостачання мешканцям селища, забезпечення теплом соціальних та інших об’єктів населеного пункту.

     В період з 29.10.2020  по 31.10.2020  року підрядною організацією «Рембудпласт плюс» проведено випробування нової газової модульної котельні. Випробування проводилися на протязі 72 годин. Випробування були проведені відповідно до існуючих норм, правил та успішно завершені. Всі витрати на енергоносії, використані під час пуско - налагоджувальних   робіт, було включено до кошторисів та сплачені підрядною організацією. Тобто оплата за послугу теплопостачання в період з 29.10.2020 по 31.10.2020 мешканцям селища не нараховується.

     Департаментом житлово-комунального господарства облдержадміністрації було направлено до Державної архітектурно-будівельної інспекції (м. Київ) пакет документів для отримання документів про завершення будівництва котельні та сертифікату введення об’єкту в експлуатацію. 

    При отриманні сертифікату побудована котельня буде передана в комунальну власність ОКП «Донецьктепломокуненерго».

    У зв’язку з невизначеністю термінів отримання документації на нову котельню, з метою забезпечення населення селища послугою централізованого теплопостачання, було прийняте рішення про входження в опалювальний сезон 2020-2021 року  котельнею ДП «Ніохім», яку за договором було передано в оперативне управління  ОКП «Донецьктепломокуненерго». В період з 13.11.2020 року по 17.11.2020 року підприємством проводилися підготовчі та пуско - налагоджувальні   роботи по запуску котельні «Ніохім». Станом на 1500 17.11.2020 року теплоносій отримують всі соціальні об’єкти та 97% житлового фонду селища.

    Роботи тривають.

    Органи виконавчої влади області та району, органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства теплового, водопровідного та житлового господарства вживають всіх можливих заходів для забезпечення послугою теплопостачання мешканців селища.    

   Слід зазначити, що термін проведення підготовчих та пуско - налагоджувальних   робіт         значно збільшився у зв’язку з великим обсягом відбору води з системи теплопостачання мешканцями селища, що в свою чергу призводило до автоматичного відключення котельні, тому з метою сталого проходження опалювального сезону   в смт. Донське зауважуємо щодо неприпустимості відбору теплоносія з системи теплопостачання мешканцями житлового фонду - такі дії можуть привести до автоматичного відключення котлів та зриву опалювального сезону в селищі.

         Сподіваємость на взаємопорозуміння та співпрацю.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37