Апаратна нарада.

30 червня 2020 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Капітоненка.
В ході апаратної наради Олександр Вікторович проінформував про соціально-політичну ситуацію в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, вказав на проблемні питання в районі, підвів підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні.

Основним питанням на апаратній нараді було питання щодо продовження карантину та прийняття необхідних заходів по недопущенню розповсюдження та захист від зараження короновірусом COVID-19 на території району, проведення ЗНО в умовах карантину та роботу установ, які надають соціальні послуги населенню.
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району.
В ході наради було порушено питання про підготовку до роботи в новому опалювальному періоді, про підготовку навчальних закладів району до роботи у новому навчальному році.
Також були розглянуті і інші питання, а саме:
робота підприємств житлово-комунального, енергетичного та дорожнього господарства;
про ремонт навчальних закладів району;
про нове в законодавстві.
Заслухані звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств району про виконання протокольних доручень.
По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37