ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ.

25.06.2020 року з метою забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, працівниками служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації спільно з фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено черговий рейд «Сім’я» на території м. Волновахи.
Під час рейду обстежено умови проживання чотирьох сімей, діти, яких знаходяться на обліку, як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах та складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов проживання.
З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення асоціальної поведінки, залишення дітей без нагляду, проведено інформаційну роботу щодо збереження життя і здоров’я дітей, попередження їх травмування та нещасних випадків, а також надано практичні рекомендації щодо убезпечення себе від зараження коронавірусом та необхідність дотримування правил карантину.
Батьків попереджено про наслідки неналежного догляду за дітьми, рекомендовано більш сумлінно виконувати свої батьківські обов’язки.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37