Робоча нарада.

   26 червня в райдержадміністрації відбулась нарада з питань впровадження медичної реформи, участь в якій взяли депутати районної ради. Головою райдержадміністрації Олександром Капітоненком проводиться робота з аналізу стану розвитку медичної сфери району, розгляду основних проблемних питань та шляхів їх вирішення. Напередодні наради були заслухані медичні директори КНП « Волноваська центральна районна лікарня» Віктор Саранов, його заступник-Олександр Білозеров та директор КНП «Волноваська лікарня планового лікування Волноваської районної ради» Володимир Коваленко.
Було проаналізувано нагальні питання, що виникли в медичній сфері району. Окреслені основні кроки впровадження II етапу медичної реформи.
З ініціативи райдержадміністрації напрацьована інформація презентована депутатам районної ради. Нагальною проблемою медичної сфери не тільки Волноваського району, а й всієї України є надостатність фінансування. Ця проблема не виникла вчора. За весь час незалежності України дана галузь відчувала істотний брак коштів, що унеможливлював її стрімкий розвиток та наближення якості послуг до європейських стандартів. Але в таких скрутних умовах районна влада завжди самотужки шукала шляхи покращення ситуації. Кошти районного бюджету завжди спрямовуються на реалізацію медичних програм. Обсяг їх фінансування з загального об'єму районного бюджету займає 2 місце після сфери освіти району та на 2020 рік складає 20 млн. грн.
Безумовно є багато нагальних питань, але всі вони вирішуються завдяки плідній взаємодії керівництва району та медичних директорів, бо головне сьогодні-зберегти якість надання медичних послуг населенню, розвиток медицини на селі та трансформація системи охорони здоров'я таким чином, щоб в її центрі був пацієнт.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37