Урочисте нагородження номінантів з нагоди Дня молоді.

   Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко спільно з першим заступником Олександром Безуглим нагородили активну молодь за вагомий внесок в реалізацію молодіжної політики у Волноваському районі.

    Вітаючи з наступаючим святом керівники щиро побажали їм міцного здоров’я, щастя, здійснення мрій і задумів, молодечого запалу на довгі роки життя, й надалі бути надією і рушійною силою суспільства, успішно реалізовувати свої таланти, примножувати культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу. Адже для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного. А патріотизм, почуття громадянської і людської гідності молодих людей є надійною запорукою інтелектуального, культурного й економічного розквіту нашої держави загалом, та району зокрема. Найактивніша молодь району була нагороджена грамотами управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА та подарунками.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37