«Використайте можливість списати борг з ЄСВ».

Волновасько-Мангушське управління Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що з 03.06.2020 підприємці отримали можливість списати борги з єдиного соціального внеску.
Так, із зазначеної дати набрав чинності п. 915 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Відповідно до цього пункту підлягають списанню несплачені станом 03.06.2020 суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску, які перебувають на загальній системі оподаткування, та особам, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01 січня 2017 року до 03 червня 2020 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, у разі якщо такими платниками не отримано дохід від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.
Для цього необхідно до 31 серпня 2020 року подати:
- підприємцям, які обрали загальну систему оподаткування – державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи ФОП заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;
- особам, які провадять незалежну професійну діяльність – до податкового органу за основним місцем обліку заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску.
Також, зазначеним особам обов`язково слід подати до податкової інспекції за основним місцем обліку заяву про списання боргу та звітність з ЄСВ за 2017-2020 роки, якщо вона не була подана раніше.
Після отримання відповідних відомостей податковий орган протягом 15 робочих днів проведе камеральну перевірку, за результатами якої буде прийнято рішення про списання суми боргу або про відмову.
Рішення про відмову від списання суми боргу може бути прийнято, якщо платник податків у 2017-2020 роках отримав дохід або суми боргу були в повному обсязі самостійно сплачені платником або стягнуті.
Наразі суми боргу з ЄСВ окремих підприємців сягають майже 30 тисяч гривень. Списання такого боргу можливе виключно за умови відповідності встановленим критеріям, надання необхідних заяв та звітності з ЄСВ.
Рекомендуємо не відкладати подання документів, адже цей процес законодавчо обмежений коротким часовим проміжком – 90 календарних днів з дня набрання чинності відповідної норми закону, тобто до кінця літа.

Збережемо хліб від вогню!

     Волноваська райдержадміністрація звертає увагу працівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, а також громадян на необхідність дотримання Правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, лісопаркових і рекреаційних зон, сільгоспугідь і хлібних масивів.
     Пожежа сама собою не виникає, а є наслідком недбалості. Згідно із статистичними даними, з вини населення щорічно виникає 96 – 98% лісових пожеж. Охоплюючи лісові масиви, сільгоспугіддя, вогонь знищує все, що зустрічається на його шляху. Збитки від пожеж, завдані природі, відшкодовуються десятиріччями. При згоранні однієї тонни рослинних залишків у повітря потрапляє близько 9 кг мікроскопічних твердих продуктів згорання. Крім того, вогнища пошкоджують кореневу систему рослин, гинуть корисні комахи та мікроорганізми, що в результаті призводить до виснаження ґрунту
Незабаром розпочнуться жнива. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні. Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів, тому рекомендовано здійснити організаційно-технічні заходи щодо попередження виникнення пожеж на сільськогосподарських угіддях.
У період збирання врожаю категорично забороняється:
• палити біля хлібних масивів;
• розкладати багаття на полях та поблизу них;
• спалювати стерню, післяжнивні залишки;
• полювати неподалік ланів;
• допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;
• дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;
• зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння,
Слід пам’ятати що забезпечення пожежної безпеки суб’єкта господарювання покладається на власників та керівників таких суб’єктів господарювання (стаття 55 Кодексу цивільного захисту України).
Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!
 

Апаратна нарада.

30 червня 2020 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Капітоненка.
В ході апаратної наради Олександр Вікторович проінформував про соціально-політичну ситуацію в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, вказав на проблемні питання в районі, підвів підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні.

Продовжити

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ.

Діти повинні рости в рідній сім`ї, з мамою і татом. Адже сім`я є природним середовищем, де відбувається розвиток особистості дитини. Батьки – це першовихователі, які турбуються про здоров`я, духовний та моральний розвиток своїх чад, передають свій досвід взаємодії з людьми та природою, готують дітей до самостійного життя та праці. Та буває так, що життя дітей в сім`ї стає нестерпним, буває більше схожим на повну бездоглядність або й на суцільне насильство. Причин, які призводять сім`ю до складних життєвих обставин безліч. В більшості випадках дитина в такій сім`ї проживати не може і постає питання тимчасового влаштування дитини до державних закладів, які на жаль, дуже перевантажені…

Продовжити

«Пакунок малюка» за 2018-2019 рік буде видано у формі компенсації.

Управління соціального захисту населення повідомляє, що жінки, які народили малюків у період з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку, розташованому на території Донецької області, підконтрольній українській владі та не отримали «пакунок малюка» після пологів, зможуть отримати грошову компенсацію.

Продовжити

ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ.

25.06.2020 року з метою забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, працівниками служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації спільно з фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено черговий рейд «Сім’я» на території м. Волновахи.
Під час рейду обстежено умови проживання чотирьох сімей, діти, яких знаходяться на обліку, як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах та складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов проживання.
З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення асоціальної поведінки, залишення дітей без нагляду, проведено інформаційну роботу щодо збереження життя і здоров’я дітей, попередження їх травмування та нещасних випадків, а також надано практичні рекомендації щодо убезпечення себе від зараження коронавірусом та необхідність дотримування правил карантину.
Батьків попереджено про наслідки неналежного догляду за дітьми, рекомендовано більш сумлінно виконувати свої батьківські обов’язки.

 

Робоча нарада.

   26 червня в райдержадміністрації відбулась нарада з питань впровадження медичної реформи, участь в якій взяли депутати районної ради. Головою райдержадміністрації Олександром Капітоненком проводиться робота з аналізу стану розвитку медичної сфери району, розгляду основних проблемних питань та шляхів їх вирішення. Напередодні наради були заслухані медичні директори КНП « Волноваська центральна районна лікарня» Віктор Саранов, його заступник-Олександр Білозеров та директор КНП «Волноваська лікарня планового лікування Волноваської районної ради» Володимир Коваленко.
Було проаналізувано нагальні питання, що виникли в медичній сфері району. Окреслені основні кроки впровадження II етапу медичної реформи.
З ініціативи райдержадміністрації напрацьована інформація презентована депутатам районної ради. Нагальною проблемою медичної сфери не тільки Волноваського району, а й всієї України є надостатність фінансування. Ця проблема не виникла вчора. За весь час незалежності України дана галузь відчувала істотний брак коштів, що унеможливлював її стрімкий розвиток та наближення якості послуг до європейських стандартів. Але в таких скрутних умовах районна влада завжди самотужки шукала шляхи покращення ситуації. Кошти районного бюджету завжди спрямовуються на реалізацію медичних програм. Обсяг їх фінансування з загального об'єму районного бюджету займає 2 місце після сфери освіти району та на 2020 рік складає 20 млн. грн.
Безумовно є багато нагальних питань, але всі вони вирішуються завдяки плідній взаємодії керівництва району та медичних директорів, бо головне сьогодні-зберегти якість надання медичних послуг населенню, розвиток медицини на селі та трансформація системи охорони здоров'я таким чином, щоб в її центрі був пацієнт.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37