За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

   За останню добу станом на 19.01.2021 р. зареєстровано 15 підтверджених випадків COVID-19 (м. Волноваха – 7, с.Андріївка – 3, с.Новоселівка, с.Новогнатівка, с.Миколаївка, смт.Донське, смт.Новотроїцьке – по 1 випадку.)
   За 2020 рік у Волноваському районі зареєстровано 1068 підтверджених випадків COVID-19, з них медпрацівників – 85. В січні 2021 року зареєстровано – 168 випадків.

Продовжити

Привітання з Водохрещенням.

    Вітаю з Хрещенням Господнім і хочу побажати, щоб здоров'я було міцним, як сьогоднішні хрещенські морози, щоб чиста водиця змила всі негаразди і смуток, а яскраве світло надії і любові осяяло вашу душу і серце!
    Христос Хрещається!

 

Голова   райдержадміністрації                                 О.Капітоненко  

До уваги побутових споживачів!

Кабінетом Міністрів України планується запровадження державного регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону, пропонована ціна-на рівні 6,99 грн. за куб.м.

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМАННЯ ПОРЯДКУ В'ЇЗДУ/ВИЇЗДУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

   Волноваська райдержадміністрація повідомляє, що Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», визнано тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановила та здійснюють загальний контроль.
    Перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях затверджений Указом Президента України від 07 лютого 2019 року № 32/2019, який набув чинності 09 лютого 2019 року.
   Перетинання неконтрольованої українською владою ділянки державного кордону України кваліфікується як в’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї.
    Статтею 12 Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» та пунктом 3 абзацу першого Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 №815 встановлено норму, відповідно до якої в’їзд/виїзд осіб, у тому числі транспортних засобів, за допомогою яких вони переміщуються, а також переміщення товарів на тимчасово окуповані території та з таких територій здійснюється ВИКЛЮЧНО через визначені контрольні пункти в’їзду/виїзду.
За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 2042 КУпАП (штраф від 1700 до 8500 грн).
З метою запобіганню вчинення адміністративних порушень та притягнення до адміністративної відповідальності, звертаємо увагу фізичних та юридичних осіб, які здійснюють в’їзд/виїзд і переміщення товарів через контрольні пункти в’їзду-виїзду, на необхідність дотримання законодавства України, яке встановлює порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. 

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік.

   Відділ у Волноваському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє.
   Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків
    Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2020 рік становить 1,0.
    Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 1,0, .для земель несільськогосподарського призначення – 1,06, 2017 рік – 1,0, 2018 рік – 1,0, 2019 рік – 1,0.
Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

Підготовка насіння ярих культур під сівбу 2021 року.

            Підготовка та проведення сівби ярих культур під врожай 2021 р. вимагає вирішення наступних питань: стан підготовки ґрунту перед сівбою ярих культур у поточному році; реалізація науково-обґрунтованих заходів та особливості вирощування ярих культур в екстремальних умовах степової зони; дотримання вимог до якості насіння; підбір рекомендованих сортів ярих культур для регіону.

            В підвищенні врожайності ярих зернових культур, зокрема ячменю ярого, одне з чільних місць займає сорт. З метою раціонального використання сортового складу та щорічного одержання сталих врожаїв рекомендується висівати в господарствах 3–4 сорти, які відрізняються між собою біологічними і господарськими ознаками – скоростиглістю, посухо-стійкістю, різною реакцією на попередники, строки сівби, добрива тощо.

         Готуючись до сівби, особливу увагу слід звернути на стан насіннєвого матеріалу – його категорію і якість. На товарних площах слід використовувати сертифіковане насіння не нижче другої репродукції, воно має кращі посівні якості і врожайні властивості. Для сівби бажано відбирати насіння з масою 1000 зерен понад 40 г, рослини вирощені з такого насіння є більш стійкими і витривалими протягом усього вегетаційного періоду, у ньому міститься більше білка, фосфору, вітамінів, нікотинової кислоти, завдяки чому воно інтенсивно проростає, формує потужну кореневу систему. Крім того, крупніше насіння можна висівати глибше у вологий шар ґрунту.

         Обов’язковим заходом в технології вирощування ячменю ярого є протруювання насіння. Протруюють лише кондиційне насіння при його вологості не вище за 14%, яке очищене від домішок та пилу. Цей захід проводять за 5–15 діб до посіву механізованим способом за допомогою протруювачів із обов’язковим дотриманням правил безпеки.

        Сівба високоякісним насінням є неодмінною агротехнічною умовою отримання швидких рівномірних сходів, а також запорукою підвищення стійкості і виживання рослин в весняно-літній період.

        Основними показниками якості ярих культур є чистота насіння – не нижче 97-99 % залежно від категорії, схожість – не менше 92 %, вологість – не вище 14 %.

         Визначення посівних якостей насіння на території області здійснюють: ДУ «Донецька обласна фітосанітарна лабораторія» (www.fl.dn.ua), та ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» (https://dpcenter.org.ua/).

 

         Сертифікація насіння і садивного матеріалу – комплекс заходів, спрямованих на визначення сортових і посівних якостей насіння та сортових і товарних якостей садивного матеріалу з метою документального підтвердження відповідності вимогам законодавства у сфері насінництва та розсадництва.

         Насіння і садивний матеріал вводиться в обіг після їх сертифікації. Сертифікати на насіння і садивний матеріал можуть бути видані, якщо насіння/або садивний матеріал належить до сорту, занесеного до Реєстру сортів рослин України; насіння за сортовими або посівними якостями відповідає вимогам законодавства у сфері насінництва та розсадництва; садивний матеріал за сортовими або товарними якостями відповідає вимогам законодавства у сфері насінництва та розсадництва (ст. 15 Закону України «Про насіння і садивний матеріал»)

         Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва звертає увагу, що згідно з ст. 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» використання для сівби/посадки насіння та/або садивного матеріалу, що не має відповідного сертифіката, забороняється.

         Також слід зауважити, що у разі невпевненості у відповідності показників посівних якостей придбаного насіння показникам, зазначеним у сертифікаті, що засвідчує посівні якості насіння суб’єкт господарювання має право ініціювати проведення арбітражного (експертного) визначення посівних якостей насіння згідно Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 за № 615.

 

З повагою,

ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області

Управління фітосанітарної безпеки

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМАННЯ ПОРЯДКУ В'ЇЗДУ/ВИЇЗДУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

   Волноваська райдержадміністрація повідомляє, що Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», визнано тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановила та здійснюють загальний контроль.
   Перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях затверджений Указом Президента України від 07 лютого 2019 року № 32/2019, який набув чинності 09 лютого 2019 року.
   Перетинання неконтрольованої українською владою ділянки державного кордону України кваліфікується як в’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї.
    Статтею 12 Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» та пунктом 3 абзацу першого Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 №815 встановлено норму, відповідно до якої в’їзд/виїзд осіб, у тому числі транспортних засобів, за допомогою яких вони переміщуються, а також переміщення товарів на тимчасово окуповані території та з таких територій здійснюється ВИКЛЮЧНО через визначені контрольні пункти в’їзду/виїзду.
     За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 2042 КУпАП (штраф від 1700 до 8500 грн).
     З метою запобіганню вчинення адміністративних порушень та притягнення до адміністративної відповідальності, звертаємо увагу фізичних та юридичних осіб, які здійснюють в’їзд/виїзд і переміщення товарів через контрольні пункти в’їзду-виїзду, на необхідність дотримання законодавства України, яке встановлює порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37