ПРОВЕДЕНО РОБОЧІ НАРАДИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ.

Сьогодні, 27 січня, головою райдержадміністрації Олександром Капітоненком з метою ознайомлення з напрямками діяльності проведено робочі наради з представниками міжнародних організацій «Проліска» та ОБСЄ, у ході яких було окреслено шляхи подальшої співпраці організацій з райдержадміністрацією.

Продовжити

ПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЧИННОСТІ.

Згідно річного плану роботи служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації здійснена перевірка виховної роботи Привільненської ЗОШ з питань соціального захисту дітей, попередження правопорушень, бродяжництва, бездоглядності, насильства щодо дітей в сім’ї та поза нею, негативних звичок серед дітей, пропусків занять без поважних причин, виконання ст.35 Закону України «Про освіту» в частині отримання середньої освіти дітьми.

Продовжити

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ПАВЛОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко здійснив робочу поїздку до Павлопільської сільської ради. Спільно з головою ради Шапкіним Сергієм Віталійовичем обговорено найбільш наболілі питання життєдіяльності. Серед них: проблеми з водопостачанням, незадовільний стан автодоріг, відсутність дитячого садочку та нових робочих місць, тощо. Оглянуто стан об’єктів соціальної інфраструктури. Відвідано КПВВ «Гнутово», яке за добу перетинає 3500 осіб.

Продовжити

ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ З ВІДНОВЛЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ.

За сприяння голови Волноваської райдержадміністрації Олександра Капітоненка, завдяки співпраці між ПРАТ «Новотроїцьке рудоуправління», відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи Волноваської райдержадміністрації та з використанням техніки та особового складу, залученого до Операції об’єднаних сил, станом на 17.01.2020р. закінчено роботи з відновлення дорожнього покриття тимчасової дороги, що сполучує с.Новогригорівка та дорогу місцевого значення С051642 між с.Гранітне та с.Старогнатівка.
Відновлення транспортного сполучення до с.Новогригорівка значно покращує можливість місцевих мешканців у доступі до базових потреб, сприяє в наданні гуманітарної допомоги міжнародними та українськими організаціями, забезпечує проїзд шкільного автобусу, машин медичної допомоги, пожежних машин, а у разі загострення ситуації на даній ділянці лінії зіткнення - можливість для евакуації мешканців, що в цілому значно підвищує позитивний імідж Збройних сил України серед місцевого населення.
Дякуємо всім причетним!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37