У Волновасі етнічні грекі святкують фестиваль «Мега Йорти» ім. Доната Патрічі.

Цього року всеукраїнський фестиваль проходить у Волновасі, де так тісно переплелися культури багатьох народів, серед яких чільне місце належить надазовським грекам. Сьогодні українські грекі, пам’ятаючи про своїх далеких пращурів, тих, хто, пройшовши усі надзвичайно тяжкі випробування примусово-добровільного переселення, змогли розбудувати Дике Поле, продовжують творити новітню історію України.
В умовах збройного конфлікту саме грецькі населені пункти опинилися в епіцентрі військового конфлікту та не зламалися, а навпаки згуртувалися та наполегливо рухаються вперед. Така відданість традиціям не може не радувати.
В рамках насиченої програми почесні гості фестивалю ознайомились зі стравами грецької кухні, привітали учасників святкової театралізованої ходи, переглянули спортивну програму тощо.
Відповідно до традиції естафету проведення фестивалю передано керівництву Великоновосілківського району, в якому фестиваль відбудеться в 2021 році.
Фестиваль став не тільки яскравим святом, але й об’єднав усіх учасників, людей різних національностей, навколо єдиного бажання-повернення миру нашому краю, всій Україні.

 

Шановні учасники та гості фестивалю!

Щиро вітаю вас з нагоди урочистого відкриття Всеукраїнського етнічного грецького фестивалю «Мега Йорти-2019» імені Доната Патрічі!
Цьогоріч саме волноваська земля гостинно приймає учасників святкового дійства яке перестає бути локально грецьким та стає всеукраїнським. До нього долучаються інші нації та народності. На території Волноваського району проживає понад 100 різноманітних національних меншин, а грецька спільнота – третя за чисельністю. Тому дуже важливо знаходити те, що консолідує усі народи, і такі фестивалі – дуже гарний шанс зблизити різних людей.
Переконана, що проведення фестивалю позитивно вплине на зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння та сприятиме збереженню національної ідентичності греків в Україні.
Щиро мрію про той час, коли фестиваль «Мега Йорти-2019» імені Доната Патрічі набуде статусу міжнародного і буде приймати делегації з усіх куточків світу.
Бажаю організаторам і учасникам невичерпної енергії, творчого натхнення, доброго настрою, прекрасних виступів і приємних незабутніх вражень,а фестивалю – подальшого процвітання в ім’я добробуту України!

 

В.о. голови райдержадміністрації                     Ольга Сидоренко

Урочисте відкриття залу важкої атлетики

Сьогодні відбулося урочисте відкриття залу важкої атлетики, який знаходиться в будівлі Будинкоуправління № 1 м. Волноваха. Тепер у спортсменів є свій окремий зал.
Привітати спортсменів і тренера завітали і почесні гості, в.о. голови Волноваської райдержадміністрації Ольга Сидоренко, директор КПНЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики» Ігор Конопльов, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Інесса Ян-Косьміна, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Прокопова, директор Волноваської РДЮСШ Олег Кривцов.

Продовжити

Оглянули стан проведення ремонтних робіт

Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко спільно з заступником головного лікаря КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» Олександром Білозеровим оглянули стан проведення ремонтних робіт терапевтичного відділення. Наразі ремонтні роботи в медичному закладі проводяться відповідно до графіку.

Продовжити

Відбулось засідання районної призовної комісії.

З метою якісного та організованого проведення осіннього призову громадян Волноваського району на строкову військову службу до Лав Збройних Сил України, в приміщенні Волноваського районного військового комісаріату відбулося засідання призовної комісії, яку провела голова районної призовної комісії, в.о. голови Волноваської райдержадміністрації Ольга Сидоренко.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net