До уваги отримувачів державної соціальної допомоги та житлової субсидії!

Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації нагадує про необхідність всіх отримувачів повідомляти про зміни, які впливають на встановлення права та визначення розміру державних виплат.

Продовжити

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРЕСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Постановою КМУ від 12 липня 2017 р. № 497 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Продовжити

Одноразова грошова винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України.

Кабінет Міністрів України 15 квітня 2020 року затвердив постанову „Про внесення змін до Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку” та спростив порядок подання документів для виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України або членам їх сімей, зокрема вилучено норму щодо вимоги про надання оригіналів документів для звірки.

Продовжити

НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ДЕРЖАВНІ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ БУДУТЬ ПЕРЕПРИЗНАЧЕНІ АВТОМАТИЧНО!

Верховною Радою України 30 березня 2020 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким , зокрема, внесено зміни до Законів України, які регламентують надання різних видів державної допомоги.

Продовжити

До уваги пільгової категорії населення!

Управління соціального захисту Волноваської райдержадміністрації повідомляє, що згідно зі статтею 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, тимчасово призупинено видачу пільговим категоріям населення санаторно-курортних путівок та направлення даних осіб до санаторно-курортних закладів сфери управління Мінсоцполітики. Разом з тим, тимчасово призупинено направлення осіб з інвалідністю на реабілітацію до реабілітаційних закладів сфери управління Мінсоцполітики.

До відома громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 затверджено Порядок надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі-Порядок).

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37