Робоча нарада за участю голови ЕПК.

Відповідно до плану організаційних заходів державного архіву Донецької області на 2019 рік 16 -17 липня 2019 року проведено комплексну перевірку в архівному відділі Волноваської райдержадміністрації. 
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Людвігівни Сидоренко 17 липня 2019 року о 10.00 год в малій залі засідань проведено робочу нараду за участю голови ЕПК (експертно - перевірної комісії) Державного архіву Донецької області Широбокової Людмили Іванівни та Василенко Інни Вікторівни - начальника відділу організації та координації архівної справи Державного архіву Донецької області, з метою отримання методичної допомоги з організації роботи експертної комісії архівного відділу Волноваської райдержадміністрації та експертних комісій організацій, установ в зоні комплектування архівного відділу з питань підготовки виїзного ЕПК Державного архіву Донецької області в жовтні 2019 року. В ході наради розглянуті актуальні питання ведення діловодства та архівної справи, надано роз’яснення з науково-технічного опрацювання документів, складання описів справ та актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37